Skip to main contentSkip to footer

Alergarea ne unește

Prezentare

Alergarea ne unește ‼️
Poate ți-ai dori să te apuci de alergat, însă nu ai cu cine să începi, ca să nu-ți pierzi motivația.
Așa că, marți pornește din locul stabilit la ora 19,30
✔️Parcarea Tei
✔️Clinica Sf Anton
✔️Digul Someșului în dreptul bisericii Catolice M16
si la ora 20 ajungi în Centrul Nou la *Groapa lui Ilyes*.
Poate alergi ocazional, dar singur îți pare descurajant și depinde totul de dispoziția de moment când ieși la o sesiune.
Poate alergi constant, ai o motivație puternică, însă, ți-ai dori să cunoști și alți oameni care au acest hobby.
Între oamenii cu aceeași pasiune, lucrurile merg de la sine, se nasc prietenii solide și proiecte frumoase
După adunare, mergem să schimbăm 2 -3 vorbe, alergăm împreună o „buclă”, apoi ne întoarcem fiecare la casele noastre, tot în alergare pe acelasi traseu.
Nu ne oprim la ziua de mâine.
Te așteptăm cu drag

Fiecare Marți

Centrul Nou Satu Mare – Satu Mare